Ödeme Bilgileri

Ürünlerimizin hemen hemen tamamı sürekli stoklarımızda mevcuttur.Az sayıda ürün ise sipariş sonrası tedarik edilmekte ve en geç 3 iş günü içerisinde kargoya verilmektedir.

Sitemizden sipariş vermek birkaç basit adımdan ibarettir; Satın almak istediğiniz ürünleri alışveriş sepetinize ekler, fatura / teslimat bilgilerini doldurarak güvenli ödeme sayfalarımızda ödeme tercihlerinizi belirler ve siparişinizi oluşturursunuz.

İnternet sitemizde yapacağınız her alışveriş %100 güvenlidir. Sistemimiz dünyaca ünlü güvenlik kuruluşu olan Comodo Secure tarafından korunmaktadır 128 bit’lik SSL (Secure Socket Layer) güvenliği içerisinde kredi kartı numaranızı sizin dışınızda kimse görüntüleyemez, ulaşamaz. Kredi kartı numaranızı girdiğiniz anda numaranıza ait bilgiler şifrelenerek bankaya gönderilir. Firmamız dahil olmak üzere üçüncü şahıslar tarafından bilgilerinizin görüntülenmesi veya ulaşılması mümkün değildir. Kart bilgileriniz sadece siz ve banka arasındadır.

yoreseldukkani.com şu an için sadece Türkiye içine satış yapmaktadır. Bu nedenle Türkiye dışından verilen siparişler dikkate alınmayacaktır.

Ödeme Onayı ve Siparişin Hazırlanması

Sitemizden verilen tüm siparişlerde alışveriş güvenliğini sağlamak amacıyla bir onay aşaması vardır. Siparişinizi oluştururken tercih ettiğiniz ödeme şekline göre ilgili departmanımız siparişinizin onayını alır ve siparişiniz hazırlanma sürecine girer.

Siparişin Hazırlanma Süreci;

– Kredi kartıyla verilen siparişlerde ilgili bankanın güvenlik departmanının onayıyla başlar. 3 (üç) işgünü içinde ödemesi hesaba geçmeyen siparişler geçersiz sayılmaktadır.

Fatura Siparişle Birlikte Teslim Edilmedi İse Ne Yapılır?

Kargoyla teslimi yapılan tüm siparişlerin teslimatı faturaya göre yapılmaktadır ve Faturanız yollanan siparişinizin ayrılmaz bir parçasıdır. Faturanız, siparişinizin yer aldığı kolinin içinde, size ulaştırılmaktadır. Herhangi bir nedenden dolayı kargo firması tarafından fatura size teslim edilmez ise lütfen kargo yetkilisine hatırlatınız ve ısrarla isteyiniz. Tüm taleplerinize rağmen teslim edilemeyen fatura için lütfen tutanak tutturunuz ve bize bildiriniz. Faturanızın bir kopyası aslı gibidir kaşeli olarak tarafımızdan size tekrar yollanacaktır.